Bezpieczne zakupy
Idosell security badge
2017-10-27

Nowości od ACP-Sport

Chciałbym przedstawić Państwu 2 nowe produkty firmy ACP-Sport znanej z produkcji doskonałej jakości kul i pocisków do broni czarnoprochowej.
Pierwszy to pocisk Minie  .72 , przystosowany do strzelania z dubeltówek kapiszonowych , kalibru  12ga oraz Exprssów kapiszonowych typu Safari kalibru .72. Oferta pocisków do tego typu broni jest raczej uboga , ograniczona do modeli gładkich ,bez rowków . Nasz Minie jest posiada bardzo gruby i głęboki rowek smarowniczy dzięki czemu można oddać z niego kilkadziesiąt strzałów bez czyszczenia lufy . Druga ważna zaleta to kaliber idealnie dopasowany do średnicy lufy , oraz długość równa średnicy co zapewnia nam  maksymalną celność nawet z gładkiej lufy lub z bardzo wolnego gwintu.
Dane techniczne:
Kaliber .72 ( 18,29mm) -12ga
Waga 648grs!
Długość całkowita 19mm
Wgłębienie denne 7,5mDrugi z prezentowanych pocisków to też model Minie Target 575 przeznaczony do stosowania zarówno w karabinach wojskowych typu Enfield 1853 , Enfield 1858 , Kodiak Express .58 oraz pistoletach Howdach Hunter .58.

Zalety tego pocisku:
-głębokie rowki smarownicze zapobiegające osadzaniu się nagaru i ołowieniu  lufy.
-mała masa pocisku (405 grs!!!) i środek ciężkości przesunięty mocno do przodu , co stabilizuje trajektorię lotu nawet w lufach z wolnym gwintem.
-bardzo głębokie wgłębienie denne i cienkie ścianki , co uszczelnia nam pocisk nawet przy małych tarczowych naważkach prochu , broń nie kopie a strzelanie z niego to przyjemność.
Dane techniczne:

Waga 405grs, najlżejsze pociski osiągalne na rynku , są celne nawet w lufach z gwintem 1-66'' i 1-72".

Długość pocisku 24,00 mm.

Głębokość wgłębienia 8,5 mm.

Pozdrawiamy i zapraszamy do wypróbowania w/w produktów.

Saguaro-Arms Team

Polecane

Pociski Minie Target 578

Pociski Minie Target 578

86,35 zł brutto/1szt.
pixel