Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Rewolwery czarnoprochowe kapiszonowe

( ilość produktów: 85 )

Nie byłoby dzikiego zachodu bez rewolwerów. Czy tego chcemy, czy nie, rewolwer tak mocno odcisnął się w historii, że dziś jest on – prócz charakterystycznego kapelusza z rondem – nieodłącznym atrybutem każdego kowboja. W naszym sklepie znajdziesz pistolet, rewolwer i wiele innych sztuk broni czarnoprochowej. Dostępne są modele o bardziej klasycznym, znanym z westernów kształcie, jak i te, których wygląd mniej lub bardziej odbiega od utartych wyobrażeń. Co ciekawe, mechanizm bębenkowy powszechnie stosowany w rewolwerach nie występuje wyłącznie w broni krótkiej. Aby dowiedzieć się więcej na ten temat, zapoznaj się z naszą ofertą lub przeczytaj poniższy tekst.

Rewolwery czarnoprochowe - oferta

Rewolwer rewolwerowi nierówny. Aby poznać wszystkie produkty z tej kategorii, zachęcamy do zagłębienia się w nasz asortyment.

Rewolwery kapiszonowe

Są bardzo popularne wśród miłośników czarnoprochowców i rekonstruktorów. Inicjacja zapłonu prochu następuje wskutek uderzenia kurka o kapiszon nałożony na grzybek. Jest to broń starszego typu, mająca stałe grono zagorzałych zwolenników.

To doskonale wykonane repliki broni czarnoprochowej od najlepszych producentów. Znajdziesz tu m.in. colty i remingtony wyprodukowane przez firmy: Pietta, Pedersoli czy Uberti. Powstały z myślą o zaawansowanych użytkownikach i amatorach. Jeśli jesteś żółtodziobem, koniecznie zajrzyj do kategorii rewolwerów dla początkujących. Intuicyjne w obsłudze klasyki wprowadzą Cię w fascynujący świat czarnego prochu.

Jeżeli zaś preferujesz nietypowe rozwiązania, pamiętaj, że rewolwery to nie tylko broń krótka. Wielbiciele długiej broni z pewnością docenią bębenkowy karabinek z lufą długości 18".

Jak dbać i czarnoprochowe repliki?

Broń czarnoprochowa (m.in. rewolwery) umożliwiają doskonałą zabawę. Musisz jednak pamiętać, że są to delikatne przedmioty. Należy się z nimi obchodzić odpowiedzialnie. Rewolwer kapiszonowy powinien być zawsze czysty, zadbany i regularnie konserwowany. Tylko takie podejście daje gwarancję bezpiecznego użytkowania. Saguaro-Arms.com oferuje wszystko, co niezbędne do pielęgnacji wyposażenia.

Zalety rewolwerów

Do niewątpliwych zalet konstrukcji, jaką jest rewolwer, należy:

  • prosta budowa zwiększająca niezawodność;
  • możliwość oddania kilku strzałów bezpośrednio jednego po drugim bez konieczności przeładowania.

Pistolet rewolwer - cena

Spełnienie marzeń o własnym rewolwerze nie musi wiązać się z koniecznością poniesienia ogromnych wydatków. Mamy w ofercie co najmniej kilka interesujących propozycji, których cena nie przekracza 1500 zł. To niewiele, biorąc pod uwagę, że dostajesz sprzęt wykonany z najwyższą starannością i sygnowany przez najlepszych producentów broni palnej.

Rewolwery - sklep

Saguaro-Arms to oferujący czarnoprochową broń palną (m.in. pistolet i rewolwer) sklep internetowy, założony i prowadzony przez grupę zapaleńców, którzy od 15 lat zawodowo zajmują się obsługą, konserwacją, naprawą i produkcją broni. Jesteśmy jedynym sklepem z takim doświadczeniem. Główną gałęzią naszej działalności jest sprzedaż doskonałych replik broni czarnoprochowej. Prócz tego, oferujemy Ci również serwis i doradztwo (podpowiadamy, udzielamy rzetelnych porad). Mamy w asortymencie rewolwery kapiszonowe oraz wiele innych rodzajów broni zarówno tej dostępnej bez zezwolenia, jak i takiej, przy której zakupie konieczne jest okazanie promesy. Wśród konkurencji wyróżniamy się tym, że sami jesteśmy aktywnymi strzelcami. Testujemy, sprawdzamy i oferujemy tylko te produkty, które zrobią na nas dobre wrażenie. Dla nas to dobra zabawa, dla Ciebie gwarancja, że otrzymasz towar najwyższej jakości.

pixel