Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Amunicja do broni palnej

( ilość produktów: 150 )

`Broń bez amunicji jest bezużyteczna. Zapoznaj się z naszą ofertą, w której znajduje się amunicja scalona bocznego i centralnego zapłonu, a także kule, pociski, śrut oraz inne niezbędne materiały jak kapiszony, skałki i uszczelnienia. Zakupy w Saguaro-Arms pozwolą Ci na skompletowanie wszelkich elementów, niezbędnych do bezpiecznego, skutecznego i przyjemnego użytkowania broni palnej.

 

Amunicja do broni palnej - rodzaje

W zależności od broni, jaką posiadasz, będą Ci potrzebne różne typy amunicji. Znajdziesz tu to, czego szukasz.

Pociski, kule ołowiane, śrut

Kule i śrut dostępne są w bardzo licznych rozmiarach i kalibrach. Prócz tego warto zapoznać się z innymi ciekawymi pozycjami jak np. pociski heksagonalne Whithworth (kal.450) do karabinów oraz pociski do wiatrówki (nadające się też do broni czarnoprochowej odtylcowej i z wolnym gwintem).

Tania amunicja - łuski i gilzy

Wielorazowe gilzy (najczęściej z zaworem jednodrożnym) służące do samodzielnego elaborowania za pomocą dostępnych u nas matryc. Mnogość kalibrów pozwala na łatwe dopasowanie łuski do swojego rewolweru lub karabinu.

Naboje do pistoletu - niezbędne materiały

Kule, śrut, czy pociski to nie wszystko. W przypadku amunicji rozdzielnego ładowania niezbędne są elementy uszczelniające. Nie zapomnij też o kapiszonach i skałkach potrzebnych do wywołania zapłonu.

Kapiszony

Znajdziesz tu elementy niezbędne do oddania strzału w przypadku karabinów, muszkietów, rewolwerów, czy pistoletów wojskowych. Różnią się rozmiarem oraz konstrukcją (np. sześcio- lub czteroskrzydełkowe). Mamy również kapiszony Remington No 10, idealne do strzelania dynamicznego, gdy spadający kapiszon może zniweczyć wynik.

Skałki

Przedstawiamy skałki francuskie i angielskie. Wysokiej jakości kamienie to pewny zapłon Twojego czarnoprochowca. W tej kategorii znajdziesz wiele interesujących produktów, wśród nich jest skałka francuska o wymiarach 25 × 30 mm wykonana z najtwardszego na świecie krzemienia francuskiego. Znajdzie zastosowanie w muszkietach i karabinach.

Flejtuchy i przybitki

Oferujemy tu szeroki wybór flejtuchów i przybitek uszczelniających. Mamy produkty wykonane z filcu i kartonowe. Prócz tego koniecznie musisz zaopatrzyć się w odpowiedni smar przeznaczony do smarowania pocisków ładowanych odprzodowo. Użycie smaru zmniejsza opory, zwiększając tym samym prędkość początkową pocisku.

Amunicja - cena

Ceny amunicji nie są wysokie, z reguły opakowanie można kupić już za około kilkadziesiąt złotych. Weźmy za przykład amunicję bocznego zapłonu o podwyższonej prędkości Federal HV (kal.22) LR. Pudełko zawiera 50 szt. a jego koszt to niecałe 20 złotych. Porównajmy to z amunicją scaloną. Amunicja .357 Magnum Cowboy w opakowaniu zawierającym 50 szt. to koszt około 75 zł. Ceny amunicji myśliwskiej utrzymują się na podobnym poziomie.

Widać wyraźnie, że nawet profesjonalny i piekielnie mocny nabój do pistoletu lub rewolweru można kupić za rozsądną cenę.

Amunicja ostra - sprawdź ofertę naszego sklepu!

Tania amunicja - sklep Saguaro-Arms

Nasz sklep z amunicją tworzy grupa pasjonatów, kochających broń i znających się na niej. Klientom proponujemy tylko to, czego sami używamy i co przetestowaliśmy. Możesz więc mieć pewność, że w naszej ofercie amunicji znajdziesz wyłącznie produkty najlepszej jakości. Tania amunicja z naszego asortymentu to m.in. naboje do broni myśliwskiej. Znajdziesz tu zarówno amunicję scaloną, jak i amunicję rozdzielnego ładowania w postaci kul, przybitek, flejtuchów. Wszystkie produkty, które sprzedajemy - broń, amunicja, akcesoria - mają bardzo dobre opinie zadowolonych użytkowników. Chciałbyś do nich dołączyć? Zapraszamy.

pixel