Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Szable

( ilość produktów: 1 )

Broń biała to wspaniałe narzędzia do walki wręcz. Z ich pomocą toczyły się wyjątkowe bitwy, które odcisnęły piętno w historii całego świata. Pojedynki wykorzystujące szable były niezwykle widowiskowe, a ich użytkownicy musieli mieć bardzo duże umiejętności i doświadczenie w wykorzystaniu ich potencjału.

Każdy prawdziwy kolekcjoner powinien posiadać szable w swoich zbiorach, by zdobiła ona i podkreślała wyjątkowość całej kolekcji. W naszym sklepie i w tej kategorii znajdziecie produkty przygotowane przez najbardziej cenionych producentów. Oferujemy także zróżnicowanie względem kształtów, długości i pochodzenia modeli, ponieważ jak wiadomo wszystkie oddziały i wojska miały inaczej zdobione swoje narzędzia do walki i obrony.

Dysponujemy m.in. takimi szablami jak: prosta Francuska szabla Piechoty - Briquet, czy chociażby pięknie zdobiona szabla francuska oficera artylerii z okresu Wojen Napoleońskich. Sami wybierzcie, jaki model będzie lepiej pasował do Waszych kolekcji, natomiast my spróbujemy sprostać wszystkim wymaganiom.

pixel