Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Odstąpienie od umowy

Prawo do odstąpienia od umowy

Wyłącznie Klientowi będącemu jednocześnie Konsumentem przysługuje 14 dniowy termin do odstąpienia od umowy. Konsument ma prawo odstąpić od niniejszej umowy w terminie 14 dni bez podania jakiejkolwiek przyczyny. Termin do odstąpienia od umowy wygasa po upływie 14 dni od dnia w którym weszli Państwo w posiadanie rzeczy lub w którym osoba trzecia inna niż przewoźnik i wskazana przez Państwa weszła w posiadanie rzeczy.
Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, muszą Państwo poinformować nas Przedsiębiorstwo Handlowe Michał Kuropatwa, ul. Klonowa 14, 95-035 Ozorków, reklamacje@saguaro-arms.com o swojej decyzji o odstąpieniu od niniejszej umowy w drodze jednoznacznego oświadczenia (na przykład pismo wysłane standardową pocztą lub pocztą elektroniczną).
Mogą Państwo również wypełnić i przesłać formularz odstąpienia od umowy lub jakiekolwiek inne jednoznaczne oświadczenie drogą elektroniczną na naszej stronie internetowej www.saguaro-arms.com. Jeżeli skorzystają Państwo z tej możliwości, prześlemy Państwu niezwłocznie potwierdzenie otrzymania informacji o odstąpieniu od umowy na trwałym nośniku (na przykład pocztą elektroniczną)

Zwrot zostanie przyjęty tylko za okazaniem przez klienta dowodu zakupu: paragonu lub faktury.

Produkt nie może nosić śladów użytkowania, powinien posiadać oryginalne opakowanie.                                                                                    

Koszty przesyłki zwrotnej ponosi klient.Zwracamy tylko koszty wartość zakupionego towaru.                                                                             

Koszty operatorów pocztowych i firm kurierskich nie podlegają zwrotowi.

Skutki odstąpienia od umowy

 Zwrotu płatności dokonamy przy użyciu takich samych sposobów płatności, jakie zostały przez Państwa użyte w pierwotnej transakcji, chyba że wyraźnie zgodziliście się Państwo na inne rozwiązanie. Możemy wstrzymać się ze zwrotem płatności do czasu otrzymania rzeczy lub do czasu dostarczenia nam dowodu jej odesłania, w zależności od tego, które zdarzenie nastąpi wcześniej. Proszę odesłać lub przekazać nam rzecz lub rzeczy niezwłocznie, a w każdym razie nie później niż 14 dni od dnia, w którym poinformowali nas Państwo o odstąpieniu od niniejszej umowy. Termin jest zachowany, jeżeli odeślą Państwo rzecz przed upływem terminu 14 dni.

 Reklamacje dotyczące Towarów

Przedsiębiorstwo Handlowe Michał Kuropatwa jako sprzedawca odpowiada wobec Klienta będącego Konsumentem w rozumieniu art. 22[1] Kodeksu Cywilnego, z tytułu rękojmi za wady w zakresie określonym w Kodeksie Cywilnym, w szczególności w art. 556 oraz art. 556[1] - 556[3] i kolejnych Kodeksu Cywilnego.

Reklamacje, wynikające z naruszenia praw gwarantowanych ustawowo, lub na podstawie niniejszego Regulaminu, należy kierować na adres reklamacje@saguaro-arms.com .  Przedsiębiorstwo Handlowe Michał Kuropatwa zobowiązuje się do rozpatrzenia każdej reklamacji w terminie do 14 dni. Nierozpatrzenie reklamacji w powyższym terminie oznacza uznanie jej za uzasadnioną.

Przedsiębiorstwo Handlowe Michał Kuropatwa nie jest producentem towarów. 

Na towary zakupione w naszym sklepie udzielamy rocznej gwarancji. W przypadku awarii , klient zobowiązany jest wysłać lub dostarczyć na swój koszt reklamowany towar do siedziby naszej firmy wraz z protokołem reklamacyjnym.

O rozpatrzeniu reklamacji zostanie powiadomiony pisemnie w terminie do 14 dni od dnia dostarczenia do nas towaru.

Nie udzielamy gwarancji na materiały ulegające samoistnemu zużyciu (sprężyny rewolwerów , popychacze bębna , kominki ).

Jeśli chodzi o produkty firmy Uberti Klient może zgłaszać swoje roszczenia w ramach gwarancji bezpośrednio u polskiego importera firmy Kaliber Sp. z o.o., którego adres znajduje się w karcie gwarancyjnej.

 

 

pixel